-14%
, ,

BEKO BKS2226

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Моќност:2600W
Капацитет на вреќа:4L
Телескопска цевка
Микро филтер
Должина на кабел:6m

5.399,00 ден 6.299,00 ден

На Залиха!

Правосмукалка

Моќност:2600W
Вмукувачка моќ:400W
Капацитет на вреќа:4L
Индикатор за полна вреќа
Телескопска цевка
Микро филтер
Должина на кабел:6m
Опција платнена и хартиена вреќа
Посебно прилагoдлива за лица со алергии