BEKO BKK2305 • MILD
,

BEKO BKK2305

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92043

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Моќност 2400W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,4l
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 2m