Пегла за коса BABYLISS Ultra Slim 22 ST325E • MILD
, ,

Пегла за коса BABYLISS Ultra Slim 22 ST325E

BABYLISS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91733

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Пегла за коса BABYLISS Ultra Slim 22 ST325E
Diamond ceramic серија
Професионална пегла за коса со керамички плочки со јонизација
Ултра тенка 22mm
Големина на плочки 100x22mm
90 секунди загревање до 230ºC
Двоен напон што ја прави идеална за патувања
2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА


Техничка Спецификација

Бренд BABYLISS
Температурни нивоа 6 (120-230oC)
Ширина на плочки 2,2cm
Тип на плочките на пеглата Керамички
Должина на плочките на пеглата 10cm