BABYLISS Pro 180 Small C319E • MILD
, ,

BABYLISS Pro 180 Small C319E

BABYLISS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006498

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

1.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд REMINGTON
Дијаметар 19mm
Должина на кабел 1,8m
Контиунирана регулација на температура Да