BaByliss Multistyle 1200 AS121E • MILD
, ,

BaByliss Multistyle 1200 AS121E

BABYLISS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91765

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

2.699,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд BABYLYSS
Дијаметар 18mm
Број на нивоа на температури 2
Број на додатоци 3
Контиунирана регулација на температура Да