BABYLISS Mix MS22E • MILD
, ,

BABYLISS Mix MS22E

BABYLISS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93746

10in1
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
2x Фигаро 32мм и 19мм
2X Четки за коса 16мм за виткање и 16мм стандардна

2.899,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд BABYLISS
Температурa 180oC
Тип на плочките на пеглата Керамички