-21%
, ,

AIR FRYER TEFAL EY 505 D15

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

2 во 1 фритеза и грил
Моќност: 1400W
Капацитет на садот: 4.5L
Тајмер, Термостат
Материјал: нерѓосувачки челик

9.499,00 ден 11.999,00 ден

На Залиха!

Air Frayer
2 во 1 фритеза и грил
Моќност: 1400W
Капацитет на садот: 4.5L
LCD екран
Тајмер
Термостат
Материјал: нерѓосувачки челик
8 автоматски програми
ВАУЧЕРИ