Часовник Smart Watch Meanl M15w • MILD
,

Часовник Smart Watch Meanl M15w

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010700

Дополнителна црвена нараквица во пакет – БЕСПЛАТНО
Бројач на чекори и согорени калории
Следење на активност (спорт и сон)
Мерење на отчукувањата на срцето

1.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Дополнителна црвена нараквица во пакет – БЕСПЛАТНО
Бројач на чекори и согорени калории
Следење на активност (спорт и сон)
Мерење на отчукувањата на срцето
Хрватско мени за еден час
Синхронизација со паметен телефон (апликација Hryfine)
Li-ion батерија на полнење за долгорочна работа (7-10 дена)
Г-сензор
Апликација hryfine

*Потребен е паметен телефон со инсталирана апликација за да работи часовникот!

Шифра: 1010700 Категорија: ,