Фигаро за коса Gorenje HC 19 PR • MILD
-25%
,

Фигаро за коса Gorenje HC 19 PR

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Фигаро
Боја: Розева
42 W
Дијаметар: 19 mm
Ладен врв

1.499,00 ден 1.999,00 ден

На Залиха!

Фигаро
Боја: Розева
42 W
Дијаметар: 19 mm
Ладен врв
Moжност за закачување
Кабел кој се ротира 360
Едноставно електронско управување
LCD дисплеј
Континуирана регулација на температурата
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Должина на кабелот:1
8 m