Фен за коса AEG HT 5608 • MILD
, ,

Фен за коса AEG HT 5608

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92008

Моќност 1200 W
AC влезен напон 230 V
AC влезна фреквенција 50 Hz

1.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност 1200 W
AC влезен напон 230 V
AC влезна фреквенција 50 Hz

Јонска функција бр
Број на нивоа на греење 2
Боја на производот Бела
Заштита од прегревање
Ширина 120 мм
Длабочина 80 мм
Висина 235 мм