Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2S2SM _REG • MILD
,

Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2S2SM _REG

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013297

Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 1366 x 768 (HD+)
дијагонала 32″/82 cm

10.999,00 ден

На Залиха!

Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 1366 x 768 (HD+)
дијагонала 32″/82 cm

Шифра: 1013297 Категорија: ,