, ,

Сушара BEKO DS 8312 PX, 8kg, 15п. A+

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a
 • Heat Pump
 • Енергетска класа:A+
 • Капацитет:8kg
 • 15 програми
 • Димензии:84.6×59.7×56.8cm

33.999,00 ден

На Залиха!

 • Сушара
 • Heat Pump
 • AquaWave®
 • Енергетска класа:A+
 • Капацитет:8kg
 • 15 програми
 • Одложен старт
 • Сензор за сушење
 • Дигитален дисплеј
 • Child Lock
 • Индикатор за работниот програм
 • Индикатор за чистење на филтерот
 • Потрошувачка на енергија:297kWh
 • Ниво на бучава:65dB
 • Димензии:84.6×59.7×56.8cm