Рачен блендер BOSCH MSM 2410 DW • MILD
, , , ,

Рачен блендер BOSCH MSM 2410 DW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006738

Должина на кабел: околу 120 cm
Напон: 220-240V

2.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Благодарение на ергономската рачка, CleverMixx совршено се вклопува во раката.
Малата тежина придонесува за лесно и удобно користење.
Пијалоците се подготвуваат лесно и брзо, состојките темелно се мешаат со помош на моќен мотор од 400 вати.
Испорачан сад: лесно можете да ја измерите вистинската количина на состојки и да ги измешате директно во мерниот сад.
Нов иновативен дизајн на стапалото за мешање – работа без прскање.
Лесно се чисти: и стапалото за мешање и садот можат да се мијат во машина за садови.
Сите пластики што доаѓаат во контакт со храната не се БПА-без
Безбедно заклучување на ногата благодарение на бајонетската брава.
Должина на кабел: околу 120 cm
Напон: 220-240V