Професионална фритеза 6L • MILD
, ,

Професионална фритеза 6L

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016056

5.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

INOX
Моќност 2500W
Температура 60-200°C
6L капацитет
Контрола на температура
Заштита од прегревање
Нелеплива површина
Отстранлив сад
Отстранлив греач

Шифра: 1016056 Категорија: , ,