, ,

Протoчен бојлер AEG DDLE BASIC 18/21/24

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92343

Материјал:
метал/пластика
Боја:
бело
Ширина (см):
22.6
Висина (см):
48,5
Длабочина (cm):
9.3
Излезна моќност (kW):
21.18.24

17.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

AEG DDL Основен моментален бојлер

Скогаш степен прецизно, практичност за топла вода со контролирање на температурата на излезот (електронски контролирана)
променливо прилагодување на температурата од прибл. 30°C до 60°C со симболи за работа
погоден за употреба во приватниот или комерцијалниот сектор
елегантен дизајн со длабочина на инсталација од само 93 mm
многу отпорен на варовник поради грејните калеми лоцирани директно во водата
погодна за монтажа на надмијалник и под мијалник
со електронско откривање на воздушни меури, како и дијагностички систем и широки безбедносни системи
напојувањето се напојува преку фиксна врска
изборна моќност: 18/21/24 kW

Шифра: 92343 Категорија: , ,