Правосмукалка ROWENTA RH 9690 WO • MILD
, , , ,

Правосмукалка ROWENTA RH 9690 WO

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015938

Време на употреба:35мин
Време на полнење: 3h
HEPA filter Број на брзини:2
Капацитет на резервоар:0,55 л
Филтрација:99%

23.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Стик правосмукалка

Батерија: Li-јон
Моќност:185W
Флексибилност:исчистите 4 пати подлабоко
2 во 1:измијте и вакумирајте ги подовите
Време на употреба:35мин
Време на полнење: 3h
Напон:22V
LED осветлување
Мини електро четка
Лесна четка
Технологија: Циклон
HEPA filter