Правосмукалака Fabbygo ili -12 • MILD
-23%
, , ,

Правосмукалака Fabbygo ili -12

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007319

мокност 1600w
Капацитет 1.5 л
должина на кабел 3,2

2.000,00 ден 2.599,00 ден

На Залиха!