Панел греалка DYNAMIC 2000W-011295 • MILD
,

Панел греалка DYNAMIC 2000W-011295

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015940

Моќност 2000w, самостојна или монтирана на ѕид, прилагодлива контрола на термостат, заштита од прегревање

2.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност 2000w, самостојна или монтирана на ѕид, прилагодлива контрола на термостат, заштита од прегревање.
Бренд
DYNAMIC

Боја
Бела

Моќност
2000 W

Шифра: 1015940 Категорија: ,