Миксер VIVAX HOME HM 400WP • MILD
, , , ,

Миксер VIVAX HOME HM 400WP

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014448

Моќност 400W, Тип рачен Бр.на брзини 5 Боја бела сино Ергономски дизајн Турбо прекинувач

1.099,00 ден

На Залиха!

Моќност 400W, Тип рачен Бр.на брзини 5 Боја бела сино Ергономски дизајн Турбо прекинувач