МАX PULS Електрична косилка за трева MP-LM025 • MILD
,

МАX PULS Електрична косилка за трева MP-LM025

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011116

Моќност:1700W

Вртежи:3500

Дијаметар на косење:360мм

Висина на сечило:25/45/55мм(3 позиции)

Капацитет на корпа:50 литри

7.200,00 ден

На Залиха!

Спореди