Машина за садови FAVORIT F45-J15N S • MILD
, ,

Машина за садови FAVORIT F45-J15N S

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011372

16.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ДИМЕНЗИИ
В/Ш/Д 85/44,8/59,8

МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ
10 СЕТА САДОВИ

ПРОГРАМИ
6

БРЗ ПРОГРАМ
30 MIN. НА 40 °C

КОПЧЕ ЗА ПОЛОВИЧНО (1/2) ПОЛНЕЊЕ

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
E

КЛАСА НА СУШЕЊЕ
А

БУЧАВОСТ ПРИ РАБОТА
57 DB

ОДЛОЖЕН СТАРТ
3, 6 И 9 ЧАСА

ЕДЕН ЦИКЛУС
3,8 L ДО 11 L ВОДА СООДВЕТНО НА ПРОГРАМАТА

ТРАЕЊЕ НА ПРОГРАМА (ECO – ПРОГРАМА)
198 МИН.

ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ECO – ПРОГРАМА)
0,73 KWH

ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ГОДИШНО)
211 KWH

ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА
СКРИЕН ГРЕАЧ
ЗАШТИТА НА ГРЕАЧОТ
МЕТАЛЕН ФИЛТЕР
БОЈА/СИВА
ON/OFF КОПЧЕ
СТАРТ/ПАУЗА КОПЧЕ
ИНДИКАТОРИ ЗА ФУНКЦИЈАТА МИЕЊЕ
ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СОЛ
ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СЈАЈ