-5%
, ,

Машина за садови 60cm TESLA WD661MX

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Капацитет за перење 12
Број на програми 7
Енергетска класа Е
Ниво на бучава 49 dB
Одложен почеток Да
Боја инокс
Димензии (cm) 59,8 x 60 x 84,5

18.999,00 ден 20.099,00 ден

На Залиха!