Машина за перење Gorenje WE823 • MILD
, ,

Машина за перење Gorenje WE823

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Голем ЛЦД Дисплеј
8кг
1200 вртежи
16 програми
WaveActive барабан
Волумен на барабан 54л
Автоматско перење (AutoWash)-Секогаш вистинската програма
Заштита од алергии (AllergyCare)
StableTech Поголема стабилност во текот на работата со специјално дизајнирани страници
SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
Погодно отворање на вратата Совршено вметнување алишта
Тајмер
Заклучување – заштита за деца
Бучност 59дб
Годишна потрошувачка на ел. енергија 193 kWh
А+++ енергетска класа
Димензии 60x85x54.5 цм

24.999,00 ден

На Залиха!