Комбиниран фрижидер CANDY CCE7T618ES • MILD
-18%
, ,

Комбиниран фрижидер CANDY CCE7T618ES

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Total No Frost Енергетска класа:E
Нето капацитет:341L
Ниво на бучава:39dB
Супер замрзнување, Super cool
Димензија:185x 65.8 x 59.5cm

24.499,00 ден 29.999,00 ден

На Залиха!

Комбиниран фрижидер
Total No Frost
Реверзибилна врата
Надворешен дисплеј со двојно поставување
Дополнителни содржини преку апликацијата
Cool Box – Чувајте го вашето овошје и зеленчук
SmartCool
Држачи за шишиња
Супер замрзнување, Super cool
LED екран
hOn App
Енергетска класа:E
Нето капацитет:341L
Капацитет на фрижидерот:222L
Капацитет на замрзнувачот:119L
Потрошувачка на енергија годишно:256kWh
Автономија:10h
Ниво на бучава:39dB
Димензија:185x 65.8 x 59.5cm