Замрзнувач VIVAX CFR-198 • MILD
-16%
, ,

Замрзнувач VIVAX CFR-198

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015505

VIVAX HOME CFR-198 Хоризонтален замрзнувач
Енергетска класа: A+
Поставување: Самостоен
Капацитет: 198 литри
Димензии (ШхВxД): 80,2 × 85.4 × 55.9 cm

13.499,00 ден 15.999,00 ден

На Залиха!

VIVAX HOME CFR-198 Хоризонтален замрзнувач
Енергетска класа: A+
Поставување: Самостоен
Капацитет: 198 литри
Димензии (ШхВxД): 80,2 × 85.4 × 55.9 cm

Vivax Home CFR-198 замрзнувачот е идеалн избор за складирање и чување намирници за секое семество. Има зафатнина од 198l и супер моќ на компресорот кој овозможува брзо замрзнување, а со самото тоа и заштеда на електрична енергија. Има 1 корпа која не е фиксна и овозможува лесно преместување, лесен е за чистење, и се одликува со многу мала бучавост. Вратата е фиксна има функција за предупредување на превисока температура, капацитет на замрзнување 14kg/24h. Гаранција 5 години