Електрично решо UNION UN-10909 црно FAVORIT • MILD
, , ,

Електрично решо UNION UN-10909 црно FAVORIT

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011467

СПЕЦИФИКАЦИИ:
Моќност: 2500 W
Димензии Ш/В/Д: 471/266/166 мм
Боја: црна

2.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

СПЕЦИФИКАЦИИ:
Моќност: 2500 W
Димензии Ш/В/Д: 471/266/166 мм
Боја: црна
КАРАКТЕРИСТИКИ
Сигнално светло
Дијаметар на чинија: 15,5 cm, 18,5 cm
5 прилагодливи нивоа на температура
Стапала што не се лизгаат.

Шифра: 1011467 Категорија: , , ,