Држач Power line 39-65 • MILD
, ,

Држач Power line 39-65

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003950

Носивост: 30kg
Профил: 45-115cm
Компатибилен за телевизори со димензии: 39″-65″ со рамен екран

999,00 ден

На Залиха!

Спореди