Држач за тв OMEGA OUTV600FM • MILD
, ,

Држач за тв OMEGA OUTV600FM

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92366

Носивост: 45kg
Профил: 37cm
Компатибилен за телевизори со димензии: 30″-65″ со рамен екран

2.799,00 ден

На Залиха!

Спореди