Држач за тв OMEGA OUTV200C • MILD
, ,

Држач за тв OMEGA OUTV200C

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92367

Носивост: 20kg
Профил: 94-154cm
Компатибилен за телевизори со димензии: 17″-32″ со рамен екран

1.599,00 ден

На Залиха!