Држач за ТВ 23-65 /Swivel Steel VESA400 • MILD
, ,

Држач за ТВ 23-65 /Swivel Steel VESA400

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010626

Носивост: 45kg
Профил: 45-115cm
Компатибилен за телевизори со димензии: 23″-65″ со рамен екран

2.199,00 ден

На Залиха!