Депилатор PHILIPS BRE225/00 • MILD
-14%
, ,

Депилатор PHILIPS BRE225/00

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92726

Aпарат за депилирање
Лесно за користење
Ергономски дизајн
Работа со адаптер
Напон 15V

2.399,00 ден 2.799,00 ден

На Залиха!